Jdi na obsah Jdi na menu

20. 9. 2019

Od října otevíráme kroužek dětské jógy pro samotné děti s lektorkou Ivčou (rodiče si mohou na chvíli odpočinou ve vedlejší místnosti, dát si něco na zub nebo zařídit potřebné). Lekce probíhají formou hry a jsou plné pohybu, písniček, básniček, ale i odpočinku, pohádek, poznávání nových kamarádů za použití obrázků, tematických kartiček, hraček či drobných výtvorů.

V rámci praktikování jógy se děti učí odpočívat, což jim může napomoci k lepší koncentraci a také zvládání stresových situací. V hodinách se učíme lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti se zklidní, málo aktivní jsou naopak povzbuzováni k činnosti. Díky józe děti rozvíjí svou fantazii a budují si sebedůvěru.

První lekce bude zkušební. Teprve po ní se můžete rozhodnout, zda své dítko do kroužku budete chtít přihlásit či ne. Minimální počet na otevření je 5 dětí. Cena za kroužek je 900Kč = 13 lekcí + úvodní zdarma ( 60 minut / 70,- ). Na toto cvičení můžete čerpat příspěvek od VZP. Těšíme se na vás 

 

Více o lektorce zde: http://atifjoga.cz/