Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstský tábor-deníček

9. 8. 2010

1.den - úspěšně jsme zahájili první příměstský tábor u nás v klubu. Sešlo se nám 13 dětí o které se bude starat početná skupina vedoucích. Dnes jsme se všichni vzájemně představili, rozdělili do 3 skupin ( Úžasňáci, Hvězdičky a Houbičky ) a prožili první dobrodružství se Skřítkem Všudybílkem. Po vydatném a chutném obědě ( svíčková ) byl krátký odpočinek v klubu a pak soutěže v přírodě. Bylo to prima, těšíme se na zítra.

2.den - dnešní dopoledne se neslo v tvořivém duchu. Výroba motýlků z "keramiky" a zdobení lahví toaletním papírem bylo zábavné a dětem se moc dařilo, jsou opravdu šikovné. K obědu dnes byla bramboračka a šunkofleky a po krátkém odpočinku se šlo do tělocvičny. Trocha gymnastiky a opičí dráha byla fajn a ještě lepší byl k svačině koláč od Marcelky Vrátilové, moc děkujeme. Zítra jedeme na výlet do Českého ráje.

3.den - výlet po trase Turnov- Hlavatice-Valdštejn-Hrubá Skála - Sedmihorky

4.den - dopoledne byla opět výtvarná dílna - výroba rámečků a zdobení motýlků. Všechny výrobky jsou moc pěkné, zítra si je děti ponesou domů. Oběd " U mrtvoly " opět nezklamal, frankfurtská polévka a čevapčiči přišlo k chuti a dodalo sílu na odpolední program ve Skalním údolí. Hitem byla sřelba ze vzduchovky pod dohledem Lenky Vítové a hledání hesla pro večerní bojovku. Večer jdeme na buřty a spíme v klubu. Těšíme se.

Sraz na kluzáku v 19 hod byl trochu narušen bouřkou a lijákem, ale všechno nakonec dobře dopadlo. Bojovka proběhla v kulturáku a ještě před spaním to dětem zpestřil netopýr, který k nám vletěl oknem.

5. den - dopoledne výroba vlaštovek a program v tělocvičně dle přání ( fotbal a tanečky ), odpoledne vyhodnocení a předání diplomů, dětem se nechtělo domů..., ale zase za rok se sejdeme.

Děkujeme všem zůčastněným za pomoc při pořádání příměstského tábora v RK Motýlek.

Upozornění pro rodiče!!! V klubu je několik zapomenutých svršků, pokud Vám něco chybí kontaktujte nás.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář